O Finstart-e

Finstart je moja verejná snaha priniesť kvalitné a nezávislé vzdelanie o osobných financiách a rodinnom rozpočte. O investovaní, riziku, najdôležitejších finančných návykoch a princípoch. Vzdelanie bez skrytej agendy a nátlaku na kúpu nejakého produktu.

Finstart som vytvoril, aby som vám pomohol urobiť viac správnych finančných rozhodnutí a menej tých, ktoré neskôr ľutujeme. Chcem vám pomôcť získať nad peniazmi úplnú kontrolu. Zbaviť sa finančného stresu a sústrediť sa na to, čo je v živote najdôležitejšie. Urobím všetko preto, aby to bolo jednoduché, zrozumiteľné, systematické a v čo najväčšej možnej miere príjemné.

O financiách sa už toho popísalo…
Preto vám odporúčam začať na tejto stránke: 
O čom tento web (nie) je!
Rýchlo tam zistíte, čo odo mňa očakávať môžete a čo určite nie.

Som si veľmi dobre vedomí toho, že dôvera mojich čitateľov je tá najcennejšia komodita.  Získanie dôvery mojich čitateľov je oveľa cennejšie ako akákoľvek finančná odmena za predaj nejakého produktu. A preto chcem osloviť tieto dve dôležité témy:

1. O mne
Prečo chcem hovoriť a vzdelávať o financiách, čomu verím a kto vlastne som? Všetky tieto otázky sa snažím postupne zodpovedať v celej sekcii ABOUT. Spoznať ma viac môžete v článku o autorovi a zakladateľovi Finstart-u.

2. Financovanie Finstartu

Stránka Finstart je financovaná podporovateľmi, ktorých spája vízia Finstartu. Druhým zdrojom financovania sú služby a produkty, ktoré na Finstarte nájdete.
Tretím zdrojom je príjem z mojej full-time práce. Za túto prácu som vďačný a dáva mi priestor písať slobodne o tom, čo považujem za dôležité.

Chcem poďakovať všetkým podporovateľom za akúkoľvek formu podpory, ktorú som od vás dostal. Ste súčasťou Finstart príbehu a vďaka vám sa môže šíriť toto vzdelávanie ďalej. Vaša dôvera a podpora je mojím motorom.
Chceš byť aj ty súčasťou Finstart príbehu?
Prečítaj si, ako môžeš podporiť moju prácu a víziu.

Budem vďačný za konštruktívnu spätnú väzbu, myšlienku, nápad alebo otázku, ktorú môžete adresovať tu. Rovnako sa veľmi poteším, ak mi napíšete svoj príbeh, úspechy či pády na ceste spravovania financií.

Dúfam, že vám moja práca pomôže priniesť svetlo a získať pokoj do témy osobných financií. Dúfam, že vám pomôže nastaviť si správne finančné návyky a umocniť tak vaše zameranie na to, čo v skutočnosti robí život dobrým a bohatým.

Jordán Motyľ
Zakladateľ Finstart.sk